Back

Triko

Triko

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

78% Akrilik, 20% Poliester, 2% Elastan

Sugjerime

  • -31%
    Set bebesh 1,390L