Back

Bluza (Plazhi)

Bluza (Plazhi)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S

Gjinia

Ngjyra

Jeshile

Marka

Viskoze

Sugjerime

  • -53%
    Bluza (Plazhi) 1,190L