Ofertë!51%

Furce pastrimi

590L 290L

Spastroje
SKU: FLO100081542 Kategori: , , , , , , , , Emër: FURCE PASTRIMI

Product Description

Pastruesja e kamoshit pastron, heq pluhurin dhe lëmon të gjitha llojet e lëkurës së kamoshit. I jep lëkurës një pamje të bukur e të kadifenjtë. Shumëllojshmëria e materialeve dhe mënyrave të aplikimit të produktit garanton pastrim dhe përkujdesje perfekte për të gjitha lëkurat e ndjeshme të kamoshit.

Ngjyra

Neutrale

Masa

STD

Marka

Flo

Markat: ,