Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 9-10

Ngjyra

Blu

Marka

Materiali i produktit

Sugjerime

  • -35%
    Xhaketë 2,290L 1,490L