Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

Blu, Blu e erret

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Xhaketë 2,290L
  • -46%
    Xhaketë 2,190L
  • -49%
    Xhaketë 1,790L
  • -51%
    Xhaketë 1,990L