Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44

Gjinia

,

Ngjyra

E zeze

Marka

Lekure ekologjike

Lartësia e tabanit: 4cm

Sugjerime

  • -21%
    Atlete 3,990L
  • -21%
    Atlete 3,190L
  • -21%
    Atlete 2,390L