Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, XL, XS, XXL

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, E zeze, Jeshile

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • T-Shirt 1,990L