Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L