Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Blu, E kuqe

Marka

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

  • Këmishë 2,290L