Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

E bardhe

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • -31%
    Bluza 2,790L
  • -31%
    Këmishë 3,490L