Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Bezhe

Marka

77% Poliester, 19% Pambuk, 3% Viskoze

Sugjerime

  • Jelek 4,990L
  • Këmishë 3,490L
  • Këmishë 2,490L