Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

96% Poliester, 4% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 2,490L
  • T-Shirt 2,490L