Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

3XL, L, M, S, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

79% Poliester, 19% Pambuk, 1% Viskoze

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Bluza 3,990L
  • Tuta 3,290L
  • Bluza 3,490L
  • Bluza 3,490L
  • Bluza 3,990L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L