Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

50% Pambuk, 45% Poliester, 5% Elastan

Sugjerime

 • -51%
  Bluza 2,490L
 • -51%
  Bluza 1,990L
 • -51%
  Bluza 2,990L
 • -51%
  Bluza 2,490L