Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

3XL, L, M, S, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

54% Poliester, 46% Pambuk

Sugjerime

  • Kanatjere 990L
  • Xhinse 3,990L
  • Xhinse 4,290L
  • Xhinse 3,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,290L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,290L
  • Pantallona 3,990L
  • Pantallona 4,490L