Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

E verdhe

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Këmishë 4,290L
  • Xhinse 3,990L
  • Pantallona 3,990L
  • Pantallona 3,490L
  • Tuta të shkurtra (Sport) 1,790L
  • Pantallona 3,490L
  • Xhinse 2,990L
  • Tuta 2,990L