Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L
  • T-Shirt 1,290L
  • -21%
    Këmishë 3,590L