Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

3XL, L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

Bezhe, E zeze, Gri

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L
  • T-Shirt 2,490L
  • T-Shirt 2,490L
  • T-Shirt 1,190L
  • T-Shirt 1,190L
  • T-Shirt 1,990L
  • T-Shirt 1,990L