Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

38, 40, 42, 44, 46, 48

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Jeshile kaki

Marka

97% Pambuk, 3% Elastan

Sugjerime

 • -51%
  Pantallona 3,490L
 • -51%
  Triko 3,990L
 • -51%
  Tuta 1,990L
 • -51%
  Tuta 2,990L
 • -51%
  Triko 3,990L
 • -51%
  Triko 3,990L
 • -51%
  Triko 2,990L
 • -51%
  Triko 2,990L