Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

29/32, 30/32, 31/30, 31/32, 32/30, 32/32, 33/32, 34/30, 34/32, 36/32

Gjinia

Ngjyra

Gri e erret

Marka

99% Pambuk, 1% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Bluza 3,990L
 • -21%
  Bluza 3,990L
 • Bluza 3,990L
 • Bluza 3,990L
 • -21%
  Bluza 3,990L
 • Bluza 3,990L
 • -21%
  Këmishë 3,990L
 • -17%
  Xhup 14,990L