Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

70% Poliester, 30% Elastan

Sugjerime

  • Streçe 3,990L
  • Streçe 4,990L
  • Streçe 4,490L
  • -39%
    Streçe 790L
  • -21%
    Streçe 1,990L