Back

Geta Femrash

Geta Femrash

790L

Ngjyra

Bezhe, E zeze

Masa

L, M, S, XL

Marka

Gjinia

80% Najlon, 20% Elastan
Get me korse te holle, Me maje te perforcuar, Pa shenja tegeli, I jep forme dhe ngre vithet. Me pak shkelqim, 20 DEN

Sugjerime

 • -51%
  Set Pizhamash 1,490L
 • -51%
  Set Pizhamash 1,490L
 • -51%
  Set Pizhamash 1,490L
 • -51%
  Set Pizhamash 1,490L
 • -51%
  Set Pizhamash 1,490L
 • -31%
  Reçipeta (Intimo) 1,740L
 • -31%
  Reçipeta (Intimo) 1,740L
 • -31%
  Reçipeta (Intimo) 2,090L