Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

50% Poliester, 50% Pambuk

Sugjerime

  • -51%
    Bluza 1,990L
  • -21%
    Bluza 1,990L