Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L-XL, S-M

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

95% Poliester, 5% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Streçe 2,710L
 • -21%
  Streçe 2,550L
 • -21%
  Streçe 3,030L
 • -21%
  Streçe 2,310L
 • -21%
  Streçe 2,550L
 • -21%
  Streçe 3,350L
 • -21%
  Streçe 3,030L
 • -21%
  Streçe 4,390L