Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Ngjyra

Blu e hapur, E bardhe

Marka

Gjinia

55% Pambuk, 45% Poliester

Sugjerime

  • T-Shirt 1,290L