Back

Pantallona Të Shkurtra

Pantallona Të Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 6-9, 9-12

Ngjyra

Roze

Marka

Gjinia

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

  • Çorape 390L
  • Çorape 390L