Back

Fund

Fund

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

E kuqe

Marka

95% Poliester, 5% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Bluza 1,590L
 • -18%
  Xhinse 1,890L
 • Bluza 990L
 • Bluza 790L
 • Bluza 1,290L
 • Bluza 1,290L
 • -21%
  Bluza 1,590L
 • Bluza 990L