Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Ngjyra

Gri e erret

Marka

Materiali i produktit

Sugjerime

  • -38%
    Tuta 790L 490L