Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 36-38, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

60% Pambuk, 40% Poliester

Sugjerime

  • Çorape 590L