Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

18-24, 24-36

Ngjyra

Jeshile

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

 • -21%
  Pulovër 1,030L
 • -21%
  Triko 1,590L
 • -21%
  Streçe 790L
 • -21%
  Streçe 790L
 • -21%
  Tuta 630L
 • -21%
  Tuta 630L
 • -21%
  Bluza 630L
 • -21%
  Bluza 630L