Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

6-7, 7-8, 9-10

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Bluza 1,490L
  • Bluza 1,490L
  • Bluza 1,990L
  • Bluza 1,490L
  • Bluza 990L
  • Bluza 1,990L
  • Bluza 990L
  • Bluza 1,990L