Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 24-36, 6-9

Ngjyra

E verdhe

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

 • -21%
  Pulovër 1,030L
 • -21%
  Triko 1,590L
 • -21%
  Streçe 790L
 • -21%
  Streçe 790L
 • -21%
  Tuta 630L
 • -21%
  Tuta 630L
 • -21%
  Bluza 630L
 • -21%
  Bluza 630L