Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 3-6, 6-9

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • -21%
    Pulovër 1,030L