Back

Set bebesh

Set bebesh

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 9-12

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Rroba Banjo Për Fëmijë 3,990L
  • Pantallona (Plazhi) 1,990L
  • Rroba Banjo Për Fëmijë 3,990L
  • Rroba Banjo Për Fëmijë 3,990L
  • Rroba Banjo Për Fëmijë 3,990L
  • Pantallona (Plazhi) 2,290L
  • Pantallona (Plazhi) 2,290L
  • Fustan 1,990L