Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

64% Pambuk, 36% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Bluza 3,990L
  • -21%
    Bluza 1,990L
  • Bluza 2,490L