Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

Blu, E bardhe, E kuqe, E zeze

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Tuta 3,990L
  • Tuta 2,990L
  • Tuta 3,990L
  • Pantallona 5,990L
  • Pantallona 6,990L
  • Tuta 3,990L
  • Triko 3,990L