Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Ngjyra

Bezhe, Blu, E kuqe, E zeze, Gri, Gri e erret, Gri e hapur, Jeshile, Vishnje

Marka

50% Pambuk, 50% Poliakrilik

Sugjerime

  • Bluza 3,290L
  • Bluza 3,290L
  • Bluza (Sport) 3,290L
  • Tuta 3,990L
  • Tuta 3,990L
  • Këmishë 2,990L
  • Këmishë 3,290L