Back

Reçipeta (Rroba Banjo)

Reçipeta (Rroba Banjo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

80% Poliamide, 20% Elastan

Sugjerime

  • Reçipeta (Rroba Banjo) 1,790L
  • Reçipeta (Rroba Banjo) 1,290L
  • Reçipeta (Rroba Banjo) 1,290L
  • Reçipeta (Rroba Banjo) 1,490L
  • Reçipeta (Rroba Banjo) 1,290L
  • Reçipeta (Rroba Banjo) 1,290L