Back

Reçipeta (Rroba Banjo)

Reçipeta (Rroba Banjo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 42

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

80% Pambuk, 20% Poliester

Sugjerime

  • -31%
    Reçipeta (Rroba Banjo) 1,740L