Back

Reçipeta (Rroba Banjo)

Reçipeta (Rroba Banjo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

91% Poliamide, 9% Elastan

Sugjerime

  • -17%
    Reçipeta (Rroba Banjo) 1,490L
  • -26%
    Reçipeta (Rroba Banjo) 1,490L