Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Marka

55% Lino 45% Pambuk

Sugjerime

 • Bluza 2,990L
 • Bluza 3,990L
 • Bluza 4,990L
 • -51%
  Bluza 2,990L
 • -51%
  Bluza 990L
 • -51%
  Bluza 1,990L
 • -51%
  Bluza 1,990L
 • -51%
  Bluza 1,990L