Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

98% Poliester, 2% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Fustan Plazhi 3,190L
 • -21%
  Fustan 2,790L
 • -41%
  Fund 2,090L
 • Xhinse 3,290L
 • Xhinse 3,990L
 • Xhinse 4,290L
 • Xhinse 3,990L
 • Xhinse 4,290L