Back

Badi femrash

Badi femrash

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

95% Poliamide, 5% Elastan

Sugjerime

  • Pizhama (Kanatjere) 1,990L
  • Pizhama (Kanatjere) 3,290L
  • Pizhama (Tuta) 1,990L
  • Pizhama (Tuta) 2,290L
  • Rrobdishan 3,490L
  • Fustan (Gjumi) 3,990L
  • Set Pizhamash 3,290L
  • Mbathje Femrash (Intimo) 590L