Back

Kanatjere (Sport)

Kanatjere (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Lejla, Portokalli

Marka

90% Poliester, 10% Elastan

Sugjerime

  • -24%
    Kanatjere (Sport) 990L
  • -21%
    Kanatjere (Sport) 1,190L
  • -21%
    Kanatjere (Sport) 1,190L