Back

Triko

Triko

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Poliester

Sugjerime

  • -27%
    Triko 1,690L