Back

Triko

Triko

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

Kafe, Pana

Marka

80% Akrilik 20% Poliester

Sugjerime

 • Triko 3,990L
 • Triko 2,290L
 • Triko 2,990L
 • Triko 4,490L
 • Triko 3,990L
 • -71%
  Triko 1,490L
 • -51%
  Triko 2,990L
 • -63%
  Triko 1,490L