Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

Floriri

Marka

70% Poliester, 30% Metal

Sugjerime

  • -26%
    Xhinse 2,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 3,290L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,990L
  • Kanatjere 990L
  • Pantallona Të Shkurtra 1,290L
  • Kanatjere 1,690L
  • Kanatjere 1,790L