Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Gjinia
Ngjyra

Jeshile, Portokalli

Marka

55% Lino, 45% Viskoze

Sugjerime

 • -26%
  Fustan 1,490L
 • -26%
  Fustan 1,490L
 • -21%
  Fustan 1,990L
 • -34%
  Fustan 1,990L
 • -34%
  Fustan 1,990L
 • -29%
  Fustan 2,490L
 • -34%
  Fustan 1,990L
 • -31%
  Fustan 3,490L