Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40, 42, 44

Gjinia

Ngjyra

Bezhe

Marka

100% Poliester

Sugjerime

  • -51%
    Fustan 5,490L
  • Fustan 3,490L
  • Fustan 4,990L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 4,990L
  • Fustan 3,990L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 4,990L