Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

 • -41%
  Fustan Plazhi 2,390L
 • -41%
  Fustan 2,090L
 • -41%
  Fund 2,090L
 • Xhinse 3,290L
 • Xhinse 3,990L
 • Xhinse 4,290L
 • Xhinse 3,990L
 • Xhinse 4,290L